On-line Ispis potvrda

Autor: Administrator , 22. 10. 2023.

Dragi učenici,

ispis potvrda o statusu učenika je omogućen u e-Dnevniku za učenike i roditelje. Molimo vas da se za ispis potvrda prijavite u e-Dnevnik na poveznici https://ocjene.skole.hr

Učenici se u sustav mogu prijaviti svojim AAI identitetom (podaci kojima ulazite u e-Dnevnik), a roditelji se mogu prijaviti i svojim pristupnim podacima u sustavu e-Građani (preko Fine, bankovnih tokena) i ispisati vašu digitalnu potvrdu o školovanju. Na taj način izdane potvrde u potpunosti zamjenjuju potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima, pa više nije nužno dolaziti po potvrdu u Tajništvo.

Ovako izdane potvrde mogu se spremiti na računalo, slati elektroničkim putem ili ispisivati, ovisno o potrebama. Upute i mogućnosti uporabe potvrde u nastavku.

VAŽNO: za potvrde za sufinanciranje prijevoza učenika od strane Ministarstva (samo učenici koji imaju više od 5 km od kuće do škole ili praktične nastave) je i dalje potrebno javiti se u tajništvo škole (od početka nove nastavne godine). Primjer prošlogodišnje potvrde nalazi se u nastavku.

Koraci za prijavu:

Izvor: Referent: Višnja Vrbanić - Kozlica

Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić / Put poljoprivrednika bb, HR-21217 Kaštel Štafilić / www.ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr / ured@ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr