6. GENERACIJA EDIT CODE SCHOOLA

Autor: Andrijana Skelić, 14. 5. 2023.

Završena 6. GENERACIJA EDIT CODE SCHOOLA, među nagrađenim radovima je rad Ivana Eterovića: Digitalna škola, polaznika "naše"  EDIT grupe koja je ove godine sastavljena od učenika s Brača, Kaštela i Omiša.

Na završnoj svečanosti EDIT CodeSchool, održanoj danas na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu, polaznicima su dodijeljene zaslužene diplome o završetku ovog zahtjevnog programa, a najperspektivnijima i atraktivne nagrade u vidu monitora, zvučnika i slušalica.

EDIT CodeSchool najveća je besplatna škola primijenjenog programiranja u Hrvatskoj. Više od 250 učenica i učenika sa svojim su mentorima ove godine predali svoje radove i tako obilježili završnicu 6. generacije polaznika.

Polanike škole su pozdravili: Saša Mladenović i Ante Bartulović - koordinatori EDIT CodeSchoola, Marko Barić - direktor IT tvrtke Valcon koja je i ovogodišnji sponzor prvih nagrada, Damir Brčić - voditelj Centra digitalne transformacije Digitalna Dalmacija, Mile Dželalija - dekan Prirodoslovno-matematičkog fakulteta - te Blaženko Boban - župan Splitsko-dalmatinske županije koji je polaznicima s najboljim završnim projektima uručio nagrade.

Na našu veliku radost među nagrađenim radovima je rad Ivana Eterovića: Digitalna škola, polaznika "naše"  EDIT grupe koja je ove godine sastavljena od učenika s Brača, Kaštela i Omiša. Nagrađene radove možete pogledati klikom ovdje.

Prekrasan dan smo zaokružili slavljeničkim ručkom na kojem smo se napokon okupili uživo.

I ovu godinu su ovu hibridnu grupu vodile i mentorirale profesorice: Sandre Radulovski, SŠ "Brač" i Andrijane Skelić, SŠ Braća Radić, Kaštel Štafilić - Nehaj.

Čestitke Ivanu i svim polaznicima tečaja, vidimo se uskoro na sljedećoj razini tečaja,  #znanjedostupnosvima!!!

Više: klikom ovdje

« Svibanj 2024 »

Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić / Put poljoprivrednika bb, HR-21217 Kaštel Štafilić / www.ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr / ured@ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr