Karijera za zeleni i održivi turizam

23. 02. 2024.

Upoznajte svijet digitalnih nomada u članaku učenice Iris iz Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić Nehaj! Otkrijte tko su digitalni nomadi, zašto biraju Dalmaciju kao svoju destinaciju i kako njihova prisutnost utječe na turizam u regiji.

Učenica sudjeluje na projektu "Karijera za zeleni, digitalni i održivi turizam" kojeg financira Ministarstvo turizma i sporta.

dalmatia-green-eco-friendly-acommodation-adriatic

27. 02. 2024.

U sklopu ovog projekta naša škola i udruga Sunce odradili su 3 radionice o digitalnom marketingu, kako pisati za web i objavljivati na društvenim mrežama.

Radovi učenika objavljivat će se na web stranicama Sunca. Također agroturistički tehničari i nutricionisti upoznali su se s principima Zero waste pripreme hrane kroz posjet ŠKMERU-u, Makarun i Pandora restoranu.

Kroz radionice učenici su se aktivno uključili u primjere dobre prakse održivog turizma. Veselimo se sljedećim aktivnostima!

Voditeljica projekta: Marijana Bjeliš, prof.

4. 03. 2024.

Digitalni marketing nije samo prolazni trend, već ključna vještina koja može revolucionirati turistički svijet!

Čak 13 učenika Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić Nehaj, uz mentorstvo prof. Marijana Bjeliš, odlučilo je proširiti svoje znanje i U našem novom članku saznajte koje su iskustvo stekli do sada!  Čak 13 učenika Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić Nehaj, uz mentorstvo prof. Marijana Bjeliš, odlučilo je proširiti svoje znanje i vještine sudjelovanjem u projektu 'Karijera za zeleni, digitalni i održivi turizam'.

U našem novom članku (na poveznici https://sunce-st.org/.../ucenici-uronili-u-svijet.../
saznajte koje su iskustvo stekli do sada!

7. 03. 2024.

U sklopu projekta "Karijera za zeleni, digitalni i održivi turizam" posjetili smo Skmer Acmer i s učenicima Srednja škola Braća Radić Kaštel Štafilić Nehaj i njihovom mentoricom Marijana Bjeliš te kuharima restorana Pandora Greenbox plant-based food i Makarun Split učili kako stvarati što manje otpada pri kuhanju!

Pogledajte što smo sve pripremili i koliko nam je otpada ostalo!
#zerowastekitchen #odrziviturizam

« Svibanj 2024 »

Srednja škola "Braća Radić" Kaštel Štafilić / Put poljoprivrednika bb, HR-21217 Kaštel Štafilić / www.ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr / ured@ss-bracaradic-kastelstafilicnehaj.skole.hr